HAKKIMIZDA

Hakkımızda

nn

 

EKER MEYDAN Bursa, Nilüfer’de Orhaneli Yolu 1 .kmde yer alıyor. Eker Meydan yerleşim yerlerinin, ofislerin, otellerin ortasında bir “Lezzet Merkezi” olarak tasarlandı.

Mimarisiyle Koza Han’dan esinlenen, hepsi aynı avluya açılan restaurantlar, market ve cafelerden oluşan yapı, yeni eklenen “oyuncakçı” dükkanıyla özellikle çocuklu aileler için çok cazip bir mekan. Bursa’nın köklü “meydan” kültürünü yeniden canlandıran, eski Bursalı’ların çok iyi bildiği Kayhan, Tahtakale ve Tuzpazarı lezzetlerini bir adreste toplayan ödüllü proje Eylül 2014’ten beri faaliyette.

Eker Meydan’a geldiğinizde Başrol’ün şık ve rahat ambiyansında çay, kahve, yemek eşliğinde oyun oynayabilir, maç seyredebilirsiniz. Beşyol Kebapçısı’nda Bursa Kebabı, Lezizar’da mantı, Beykapı’da adana kebabı, Kayhan Köfte’de pideli köfte, Formhouse’da fit yemekler, Mcdonalds’da menüler, Beef Burger’de gurme hamburger, Gloria Jeans’de kahve çeşitlerinin tadına bakabilirsiniz. Sir Winston Brasserie’de keyifli arkadaş buluşmaları gerçekleştirebilirsiniz.

Özhan Market’te alışverişinizi yapıp, Sincap Oyuncak’ta çocuklarınızı sevindirecek oyuncak çeşitlerine bakabilirsiniz.

Tüm Bursalı’ları ve Bursa’ya gelen ziyaretçileri EKER Meydan’a bekliyoruz.

_MG_8268