Edit Content
İletişim bilgileri

Ulaşım

Eker Meydan’a detaylı yol tarifini, ve adres bilgisini bu sayfadan bulabilirsiniz.

Yol Tarifi;

Eker Meydan, Bursa, Nilüfer İlçesi, Odunluk Mevkiinde, Lefkoşe Caddesi, (Orhaneli Yolu) 1.km’de yer almaktadır.

Arabayla gelirken, Bursa-İzmir yolunun başlangıcında, Carrefour sapağından Orhaneli yönüne dönüldüğünde, 1 km. sonra karşınıza çıkacaktır.

Nilüfer Metro istasyonuna, Carrefour Bursa AVM’ye, Timsah Arena’ya, Sheraton Bursa Oteli’ne 800 metre yürüme mesafesindendir.

Belediye otobüsüyle gelindiğinde 6/F-1, 6/F2 ile 6F/D hatlarını kullanarak Jimer Hastanesi otobüs durağı (300 metre) veya Lefkoşe Caddesi otobüs durağında (100 metre) inerek ulaşılabilir.

Bursa'nın Gastronomi Merkezi

Sevdikleriniz ile birlikte lezzetli ve keyifli bir vakit geçirmek için bizi burada bulabilirsiniz.

Adres

Çamlıca, Lefkoşe Cd. No:76, 16110 Nilüfer/Bursa

iletişim
yusuf özgün
yusuf özgün
İyi
Tayfun Taşdemir
Tayfun Taşdemir
Son birkaç yıldır populasyonu biraz kötü anlamda değişse de yerleşim yerinden görece biraz uzak, yol uzeri, genelde otopark problemi olmayan kafe restorant çarşısı.
Ferda hatipoğlu
Ferda hatipoğlu
Çok güzel
Özlem Toz
Özlem Toz
Eker Meydani guzel olabilir oradaki restoranlar yeme icme yerleri manzarasi da güzel olabilir gunduz saatlerinde gidildiğinde de iyi olabilir ama cumartesi günü birde yagmur varsa otopark bulmak imkansiz engelli yerleri bile doluydu bu kadar büyük bir yerin bu kadar otopark sorunu olmamalıydı cumartesi saat aksam 7 de aşırı yağmurlu iken bu kadar otopark sorunu olmasi kötü
Orhan Bostan
Orhan Bostan
Üç dört tane yemek yenilecek yer bir tane market bir tane oyuncakçı mevcut düz ayak biyer, özel günler için uygun değil ama rutin günlük kullanılabilir